O nas

EKOLOGICZNE STUDIO FRYZJERSKIE ZIELONY WARKOCZ

Ekologiczne Studio Fryzjerskie Zielony Warkocz tworzą pasjonatki zdrowego stylu życia, otwarte na kontakt z ludźmi i kochające naturę, z zapałem wykonujące swoją pracę.

Dlatego w naszym Studio znajdują się tylko produkty najwyższej jakości, stworzone w zgodzie ze środowiskiem i w oparciu o najlepsze receptury. Jako eko fryzjerzy cenimy kreatywne podejście do rzeczywistości – nie boimy się nowych wyzwań, z uwagą śledzimy najnowsze trendy w stylizacji.

JESTEŚMY ZWOLENNICZKAMI INDYWIDUALNEGO PODEJŚCIA DO CZŁOWIEKA, BO PRZECIEŻ KAŻDY Z NAS JEST INNY, MA INNE POTRZEBY I MARZENIA.

Każdy klient odwiedzający Ekologiczne Studio Fryzjerskie Zielony Warkocz jest dla nas niepowtarzalny. Pracujemy bez pośpiechu i niepotrzebnego napięcia. Potrafimy słuchać. Kompleksowo zajmujemy się problematyką skóry głowy i włosów. Nasze kosmetyki posiadają certyfikaty ekologiczne, dlatego zapraszamy również kobiety w ciąży i alergików. Proponujemy także zabiegi pielęgnacyjne i terapeutyczne, jak masaże. W bogatej ofercie masaży każdy znajdzie coś dla siebie.

Fryzjer ekologiczny Warszawa Wola
Eko fryzjer Warszawa Wola

EKOLOGICZNE STUDIO FRYZJERSKIE ZIELONY WARKOCZ PROPONUJE SWOIM KLIENTOM NIE TYLKO KOMPLEKSOWĄ STYLIZACJĘ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE, ALE JEST TAKŻE MIEJSCEM PREZENTACJI RZEMIOSŁA ARTYSTYCZNEGO.

Ręcznie wykonana interesująca kolekcja odzieży i pięknej biżuterii cieszy się dużym zainteresowaniem odwiedzających Studio. Zaprojektowane z myślą o osobach wymagających, ceniących połączenie wysokiego standardu usług i doskonałej jakości produktów. Wierzymy gorąco, iż systematycznie rozbudowywana oferta, indywidualne podejście do klienta, a także ciepła, niepowtarzalna atmosfera zapewnią wszystkim naszym gościom zadowolenie, relaks i dobre samopoczucie, co mamy nadzieję sprawi, iż ponownie do nas powrócą.

AGARTIS

ul Jana Kazimierza 57 lok.1
01-267 Warszawa

DOSTĘPNOŚĆ

PON. - PT.:
10:00 - 20:00

SOBOTA:
09:00 - 14:00