Fryzjerstwo


Styliści i fryzjerzy naszego Ekologicznego Studia Fryzjerskiego Zielony Warkocz są mistrzami w profesjonalnej stylizacji fryzur i koloryzacji włosów dla kobiet i mężczyzn.

Przy doborze zwracamy uwagę m. in. na typ osobowości naszego klienta, jego samopoczucie w danej wariacji fryzury oraz indywidualne preferencje. Jako profesjonalni fryzjerzy ekologiczni w swej pracy wykorzystujemy tylko najwyższej jakości produkty ekologiczne firmy O’right, a także ekologiczne farby do włosów firmy Natulique.

Eko fryzjer Warszawa Wola

W trosce o skórę głowy i włosy wykonujemy niezwykle skuteczne zabiegi Hair SPA


Dla wszystkich zainteresowanych zapraszamy do siedziby naszego Ekologicznego Studia Fryzjerskiego w Warszawie, w którym organizujemy specjalistyczne badania trychologiczne umożliwiające właściwą diagnozę skóry głowy i dobór odpowiednich kosmetyków. Kompleksowo troszczymy się o naszych klientów, dlatego dbamy nie tylko o zdrową skórę i włosy naszych klientów, ale także o jego psychikę. Przy każdym zabiegu stosujemy relaksacyjny masaż głowy, który zapewnia wspaniałe samopoczucie i dodaje energii do dalszych działań.

AGARTIS

ul Jana Kazimierza 57 lok.1
01-267 Warszawa

DOSTĘPNOŚĆ

PON. - PT.:
10:00 - 20:00

SOBOTA:
09:00 - 14:00